YHTEYSTIEDOT

Printworks

Rautakatu 6 A
20520 TURKU
myynti@printworks.fi
puh. 010 3202 110
Avoinna arkisin klo 8-16

Printworks Facebookissa

Printworks Instagramissa

Aineistojen siirto

Sähköpostilla (max 80 MB): aineistot@printworks.fi

Suuremmat aineistot suosittelemme siirrettäväksi jollain yleisimmistä tiedostojenjakoalustalla, kuten DropboxillaSendspacella tai WeTransferilla.

Muistathan aineistoa lähettäessäsi aina mainita mistä työstä on kyse ja mahdollisen tarjous/tilausnumeron.

Puheluhinnat Suomesta soitettaessa (1.6.2016 alkaen):  8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti.

  • Katri Paavilainen

    Myyntipäällikkö

    katri@printworks.fi

    Puh. 050 530 9683

  • Annika Pakula

    Yhteyspäällikkö

    annika@printworks.fi

    Puh. 050 566 3864

  • Mia Lehtonen

    Myyntikoordinaattori

    mia@printworks.fi

    Puh. 050 435 0035

  • Jenni Ström

    Myyntikoordinaattori

    jenni@printworks.fi

    Puh. 050 435 0036

  • Sebastian Thon

    Tuotantopäällikkö

    sebu@printworks.fi

    Puh. 050 435 0045

  • Janne Ström

    Digipaino-operaattori

    janne@printworks.fi

    Puh. 050 435 0046

  • Henri Mäkinen

    Digipaino-operaattori

    henri@printworks.fi

    Puh.

  • Joonas Rådland

    Digipaino-operaattori

    joonas@printworks.fi

    Puh.

  • Heli Haapaniemi

    Taloushallinto

    heli@printworks.fi

    Puh.

  • Sonja Cederlund

    Digipaino-operaattori

    (hoitovapaalla)